Audiopro – projekční plochy, které vyšperkují interiér

Pokud navrhujete interiér obývacího pokoje nebo reprezentační jednací místnosti, musíte jejich dispozice podřídit umístění velkoformátové televize nebo projekční plochy. Firma Screen Innovations ale poněkud mění pravidla hry – nabízí materiály, jejichž povrch dokáže absorbovat ambientní světlo z místnosti, aniž by výrazně tlumil odraz světla z projektoru. Výsledkem je vyšší kontrast obrazu, takže lze projekci uskutečnit prakticky kdekoliv.   

Black Diamond Zero Edge je celosvětově první a zatím jediná technologie, která dokáže eliminovat odrazy okolního světla z více směrů najednou a zvýšit kontrast obrazu až o 900 %. To vše spolu s decentním designem znamená, že projekční plocha bude skvěle ladit s libovolným interiérem, přičemž přinese skvělý obraz a nevšední zážitek i ze sledování filmů bez ohledu na to, zda je místnost tmavá nebo více prosvětlená. Nový štíhlý design rámu s integrovanou drážkou umožňuje použití volitelného LED nasvícení stěny za plochou pro umocnění efektu ze sledovaného obrazu nebo pro dokonalejší sladění s interiérem. 

Projekční plochy a plátna Black Diamond jsou všeobecně považovány za nejlepší řešení potlačením okolního světla. SI ale nabízí i levnější variantu, se kterou nemusíte příliš slevovat ze svých nároků. Povrch Slate poskytuje potlačení odrazu ambientního světla o 65 %, což je ve srovnání s 10% u klasických šedých a bílých pláten velký rozdíl. Plátna Slate jsou v nabídce i ve verzi Motorized, takže se mohou efektně „vznášet v prostoru“. A v době, kdy je nepoužíváte, se svinou do téměř neviditelného pouzdra a nijak nenarušují vzhled interiéru. 

Informace o nabídce projekčních ploch Black Diamond naleznete na http://www.audiopro.cz/domaci-audio-video/screen-innovations/black-diamond.html, Slate na http://www.audiopro.cz/domaci-audio-video/screen-innovations/slate.html

Cena v internetovém obchodě společnosti Audiopro, která Screen Innovations v ČR zastupuje, se podle varianty pohybuje u ploch Slate od 129 521 Kč včetně DPH, Black Diamond od 110 519 Kč, obojí včetně DPH.