Právě se nacházíte:

HASIČI ŽÍZNĚ

Již po několikáté přichází značka SodaStream s unikátním letním projektem. Letošní horka pomohou přečkat kolemjdoucím a široké veřejnosti po celé republice SodaStream Hasiči žízně.  

Společnost SodaStream, jednička mezi perlivými vodami v počtu vypitých litrů, připravila pro letošní české léto lákavou kampaň. Na vybraných místech České republiky budeme potkávat čtyřčlenný tým urostlých „Hasičů žízně“. Ti, v hasičských kalhotách s kšandami a helmě budou nabízet osvěžení v podobě čerstvé perlivé vody ve speciálních zásobnících, které nesou na zádech.

SodaStream Hasiči žízně budou nabízet čerstvou perlivou vodu s kouskem ovoce nebo italskou verzi vinného střiku bez alkoholu s názvem SodaStream Italian Spritz.

„Pitný režim je důležitý po celý rok, ale v těchto teplých dnech to platí dvojnásob. Proto jsme se rozhodli nabídnout lidem osvěžení v podobě čerstvé perlivé vody přímo v ulicích. Pro milovníky u nás stále více oblíbeného italské střiku, pro který je typická červená barva s lehce hořkou chutí a kombinací Prosseca nabízíme novinku SodaStream Italian Spritz s 0 % alkoholu“, říká Michal Panis product & brand manager značky SodaStream v ČR.

SodaStream se již několik let snaží poukázat na nutnost zdravého životního stylu, ekologického myšlení a chování a nabízí perlivou vodu bez nutnosti spotřeby plastových lahví.