HECHT slaví 25 let a otevřel jubilejní 30. prodejnu

Společnost HECHT slaví 25 let od svého vzniku a nyní otevřela jubilejní, již 30. pobočku v ČR, ve městě Kyjov.

Společnost HECHT byla založena v roce 1994 českými majiteli, kteří měli společnou vizi. První kvalitní výrobky pro zahradu s označením HECHT se začaly prodávat již v roce 1998, byly to elektrické plotostřihy a pily. Sortiment nabízeného zboží se velmi rychle rozšiřoval a společnost HECHT MOTORS, s.r.o. tak začala reagovat na zvyšující se poptávku po kvalitní zahradní technice.

Nyní je společnost největším distributorem zahradní techniky v České a Slovenské republice, a zároveň jedním z největších distributorů zahradní techniky ve střední Evropě. Dodává na trh kvalitní i designově povedené výrobky, a stejně jako další velcí výrobci se věnuje také vlastnímu vývoji a designu. Výsledkem vlastního vývoje jsou například traktory HECHT řady 52XX nebo modely akumulátorových čtyřkolek ATV Hecht 56155, které jsou určeny pro provoz na běžných komunikacích. Nejvíce vlastních modelů pak společnost HECHT nabízí z řad sekaček (kterých ročně prodá cca 130 000 ks), pil nebo křovinořezů.

„Budoucnost značky HECHT spatřujeme především ve vývoji akumulátorových strojů a ucelených produktových programů nejen pro zahradu a dílnu, ale zajímá nás také oblast elektromobility,“ říká Jan Libánský, specialista marketingu společnosti HECHT.

K poslednímu srpnovému dni letošního roku společnost slavnostně otevřela již 30. kamennou pobočku, tentokrát v Kyjově (na adrese Svatoborská 1423/101a, Kyjov). HECHT tak úspěšně rozšiřuje nabídku svých kamenných prodejen v rámci celé ČR a přibližuje se stále více svým zákazníkům. Kromě kamenných poboček nabízí také e-shop na www.hecht.cz .