Hotel Centrum Harrachov nabízí prostorné a elegantní pokoje, blízkost sjezdovek, wellness centrum a

Hotel Centrum Harrachov nabízí prostorné a elegantní pokoje, blízkost sjezdovek, wellness centrum a místo pro vaše čtyřnohé přátele. Užijte si krásy Krkonoš v komfortu.

Když je řeč o pohodlném ubytování v Harrachově, jedno jméno se vyloženě nabízí - Hotel Centrum Harrachov. Tento útulný hotel, kousek od sjezdovek, poskytuje návštěvníkům to nejlepší z obou světů: pohodlí moderního hotelu a přímořský šarm krásného horského městečka.

Hotel Centrum Harrachov nabízí několik druhů pokojů pro každou potřebu a rozpočet - od prostornějších pokojů pro ty, kdo potřebují trochu více místa, po standardní a levnější pokoje pro ty, kdo cestují s rozpočtem. Celkem je zde 24 pokojů, všechny s příjemným, sladěným designem, který se cítí jako doma daleko od domova.

Poloha hotelu je také nezastupitelná - jen 100 metrů od skiareálu, což je ideální pro lyžaře a snowboardisty. A i když nejste zrovna v zimě, nezoufejte! Harrachov a okolí nabízí mnoho běžkařských tras a v létě tu jsou skvělé cyklistické trasy a turistické stezky pro objevování krásy Krkonoš.

A po celodenních dobrodružstvích venku, co by mohlo být lepšího než se vrátit do hotelu a ponořit se do pohodlí wellness centra? S bazénem, saunou a vířivkou je to dokonalé místo pro odpočinek a regeneraci. A pokud byste si chtěli užít trochu soukromí, můžete si wellness centrum zarezervovat jen pro sebe a doplnit ho relaxační masáží.

A pro ty z vás, kteří cestují se svými čtyřnohými kamarády, Hotel Centrum Harrachov je přátelský k domácím mazlíčkům, kteří zde mohou zůstat za malý poplatek. A nemusíte se bát ani o parkování - hotel nabízí zdarma parkovací místa přímo před hotelem.

Takže, ať už jste zde na dovolenou, na lyžařský výlet, nebo jen hledáte příjemné místo, kde se zastavit a vychutnat si krásy Krkonoš, Hotel Centrum Harrachov je ideální volbou.

Vytvořeno firmou StudioMC, která se zabývá výrobou profesionálních internetových stránek, portálů, eshopů a provozem online portálu měst a oborových portálů, díky své divizi MediaMC. Chcete-li sami vytvářet profesionální texty na své webové stránky, do blogu, sociální sítě atd., navštivte Akademii umělé inteligence. Získat můžete i CertifikátAI. Nechte si zasílat newslettery na StudioMC - naše newslettery.