Právě se nacházíte:

Léto v Harrachově

Léto je tu a s ním nebudou chybět tradiční prázdninové akce pořádané v Harrachově. Najděte si ubytování v Harrachově a kulturně-sportovní zážitky propojte s pobytem v malebném krkonošském středisku.  

Pivní slavnosti – 22.7.2017

Předposlední červencovou sobotu se v Harrachově opět uskuteční Harrachovské pivní slavnosti, a to jejich 14. ročník. Ve sklářské huti bude po celý den probíhat foukání skla s možností vyfouknout si vlastní výrobek. V dětských dílnách si děti budou moci některé výrobky i samy nabrousit. Součástí slavností je i bohatá sklářská tombola, pivní soutěže o ceny a samozřejmě množství stánků s dobrým jídlem a pitím. Během slavností vystoupí Petra Janů se skupinou Amsterdam, skupina Nebe, ZZ TOP REVIVAL, MANIAC a další.

Keltská noc – 3.-5.8.2017

22. ročník tradičního krkonošského hudebního festivalu. Díky místu konání v areálu velkých skokanských můstků získal punc nejvýše pořádaného českého festivalu s nejhezčím výhledem. Opět nebude chybět vystoupení legendární české kapely Tři sestry, ale také Mňaga a Žďorp, E!E, Václav Neckář a dalších hudebních skupin. Více na www.keltskanoc.cz

Red Bull 400 – 12.8.2017

V sobotu 12. srpna se v Harrachově na velkém skokanském můstku uskuteční čtvrtý ročník akce Red Bull 400. Závodníky čeká extrémní sprint na vrchol skokanského můstku K120. Novinkou pro letošní ročník je závod Red Bull 400 Noční sprint s Benzinou, který proběhne o den dříve, tedy  11.srpna na stejném můstku.

http://www.harrachov-info.cz