Lime pokračuje ve spolupráci se Stellou McCartney, v Paříži na Fashion Weeku ozdobila 50 koloběžek

Lime, světový lídr v oblasti mikromobility a partner pařížského Fashion Weeku, obnovil spolupráci s módní návrhářkou Stellou McCartney. Dcera Paula McCartneyho a uznávaná návrhářka, která je zaměřená na udržitelnou módu, vyzdobila 50 elektrických koloběžek. Cílem spolupráce je také zvýšit mezi městskou komunitou povědomí o udržitelném rozvoji.

Módní návrhářka Stella McCartney je vnímána jako hybatelka změny a průkopnice v oboru udržitelné módy, která se snaží neustále posouvat limity toho, co je možné, a vyvíjet moderní a šetrné produkty. Jelikož společnost Lime a Stella McCartney vizi udržitelnosti jednoznačně sdílejí, dohodly se před módní přehlídkou pořádanou právě Stellou McCartney na další spolupráci.

Před vstupem do prostor, kde se módní přehlídka Stelly McCartney odehrála, bylo rozmístěno celkem 50 ozdobených koloběžek pro novináře a fanoušky módy. Módní dům Stelly McCartney se zároveň zapojil do výzvy, která lidi povzbuzuje k využívání koloběžek Lime a žádá je, aby se připojili k závazku „Respect the Ride“ a na koloběžkách se pohybovali zodpovědně, bezpečně a s respektem.

Lime v pondělí 4. března zároveň spustí jednorázový 24hodinový prodej speciální limitované edice skládacích helem od značky Closca. Helmy, které jsou vyvedeny v designu navrženém přímo pro uživatele koloběžek Lime, budou k dostání v omezeném množství 500 kusů. Helmy prezentují dvě z hlavních hodnot Limu – důraz na bezpečnost a aktivní životní styl ve městě.

Zájemci z řad novinářů, kteří by se chtěli od 18:30 hodin akce #LimeUrbanOptimist v pařížské Carpenters Workshop Gallery zúčastnit, se mohou registrovat zde: https://www.li.me/urban-optimist-rsvp. Na akci jsou přizváni umělci z ateliérů WWWESH Studio a GAADJIKA, kteří dostanou za úkol celkem 150 helem umělecky zkrášlit a jejich majitelům z nich tak vytvořit unikátní mistrovská díla.

Helmy se do prodeje dostanou 4. března ve 20 hodin a zájemci si je budou moci z webu www.lime.closca.com objednávat po následujících 24 hodin. Unikátní skládací helmy pak naleznete pod tímto odkazem: www.lime.closca.com. Helmy budou zdarma odesílány i do České republiky.