NENECHTE ZIMU ZMRAZIT VAŠE GRILOVACÍ RADOVÁNKY

Letní grilovací sezóna je sice dávno za námi, ale nic nebrání tomu, abyste si gurmánské zážitky z grilu neužívali i v zimě. Steaky, ryby, zeleninu nebo další pochoutky perfektně připravíte na elektrickém kontaktním a BBQ grilu 2v1 SAGE 800GR, i když bude venku mrznout až praštět. A co víc, jako dárek obdržíte udící pistoli BSM600!

Prémiová značka Sage vám nabízí elektrický kontaktní gril 800GR, který se díky konstrukci během vteřiny dokáže proměnit v barbecue gril a má velkou grilovací plochu pro souběžnou přípravu několik porcí masa včetně přílohy. Připravit na něm můžete širokou škálu pokrmů – od masa, ryb a zeleniny až třeba po palačinky, toasty nebo sázená vejce.

Gril umožňuje zvolit teplotu v rozmezí od 180-220 °C a má nastavitelnou výšku horní žebrované desky i sklon spodní ploché desky, což umožňuje odvádění přebytečného tuku do odkapávací misky. Minimální potřebu používání olejů vyžaduje i nepřilnavý povrch grilovací plochy Quantanium. Takovou úpravu ocení zejména milovníci zdravé stravy.

Tím ale vaše kulinářské hody končit nemusí – jako dárek obdržíte v akční sadě i udící pistoli The Smoking GUN BSM600. Dokáže dát pokrmům i nápojům výjimečný nádech díky kouři z voňavých štěpek ovocného dřeva, který krátkou hadicí nasměrujete tam, kam potřebujete. Například do plastového sáčku s marinovaným masem či dipem, pod poklici hrnce nebo skleněný poklop. Udící pistoli je ale možné využít i pro úpravu již hotových pochoutek – např. zmrzlina nebo ledový koktejl.

Součástí balení jsou dva druhy dřevěných třísek. Jabloňové štěpky s mírně nasládlou vůní se hodí pro jemná masa, koktejly nebo poháry. Třísky z bílého ořechu se zase vyznačují silnou a zemitou vůní, která se ideálně hodí na zauzení hovězího nebo vepřového masa či zeleniny.

Akční cena 6 990 Kč.

Klíčové vlastnosti a specifikace grilu 800GR

Grilovací desky s povrchovou úpravou Quantanium
Nastavitelný sklon spodní desky pro odvádění přebytečného tuku do odkapávací misky
Nastavitelná výška horní desky
Variabilní nastavení teploty 180-220 °C
15minutový časovač
Světelná indikace nahřátí grilovacích ploch
Tělo ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli
Rozměry grilovací desky: š. 50,6 cm × h. 38,1 cm × v. 15,9 cm
Příkon grilu 2400W

Klíčové vlastnosti a specifikace grilu BSM600

Součástí balení 2 druhy dřevěných třísek
Zauzení studeným kouřem
2 stupně nastavení
Součástí dřevěné štěpky na až 24 cyklů
Použité materiály: plast, silikon a kov
Rozměry: š. 61 cm × h. 21 cm × v. 16 cm