Nová řada stropních a nástěnných reproduktorů Desono

„Desono je platforma, která nabízí jak mimořádný akustický výkon, tak i bezkonkurenční všestrannost, díky čemuž je pro naše zákazníky opakovaně vhodným řešením. Nová řada reproduktorů Desono staví na odkazu řady D a přenáší ji dál s vylepšeními, která nabízejí ještě větší flexibilitu a snadnější použití i instalaci,“ říká Lukáš Král ze společnosti Audiopro, která značku Biamp v ČR zastupuje.

Stropní reproduktory Desono DX nabízejí bezokrajovou magnetickou mřížku v designu, který vychází z ostatních stropních modelů Desono, dle norem odpovídajícím CCEA v souladu s místními předpisy. Vše je přizpůsobeno rychlé a jednoduché instalaci na nejrůznější povrchy. Nové, zesílené svorky SpringLock s odolnějšími závitovými šrouby, umožňují upnutí i na tenčí povrchy. 

Nástěnné reproduktory Desono DX nabízejí moderní design, který je připraven pro venkovní instalaci. Hliníková mřížka je vhodná i do vlhkého prostředí a polymerová konstrukce odolává nárazům. Součástí každého reproduktoru je také otočný montážní držák CMX ClickMount nebo volitelný držák U-Bracket pro větší flexibilitu montáže.

Oba typy reproduktorů Desono DX pro stropní i nástěnnou montáž obsahují odpovídající koaxiální vysokofrekvenční kompresní měniče navržené tak, aby poskytovaly konzistentní kvalitu zvuku. Ekologické balení umožňuje rychlé vybalení a instalaci s menším množstvím odpadu.

„Zmenšování reproduktorů či přímo jejich zakomponování do interiéru je výraz nového trendu, který stojí zcela v protikladu ostentativním reproduktorům vévodícím prostoru, který jsme znali v minulosti. Tento trend nechává z podlah a nábytku zmizet bedny i dráty a vše ukrývá do stěn a stropů,“ doplňuje Lukáš Král ze společnosti Audiopro, která značku Biamp v ČR zastupuje.