Novou tváří Body Wraps je modelka Lia Kees

Modelka a Miss Europe Lia Kees se stala novou tváří zeštíhlujícího detoxikačního zábalu Body Wraps SLIM. Společnost si ji vybrala, protože Lia má krásné pevné křivky a wrapy pravidelně navštěvuje již druhým rokem. Pro modelku je zábal zachráncem po večírcích, kdy potřebuje na focení vypadat skvěle.   

Body Wraps Slim je metoda, kde lze již po první kúře zhubnout 5 - 30 cm v celkovém obvodu těla. Měření probíhá před a následně po wrapu. Klient se pak měří ještě další dny sám. Díky Body Wraps Slim jsme pomohli tisícům žen a mužů získat lepší postavu. Zeštíhlili problematická místa, která nevycvičili ani pravidelným sportováním. Tento wrap je vhodný také pro maminky po porodu, které si neví rady, co s nadbytečnými kily. 

Body Wraps zároveň představuje letošní dvě novinky: Body Wraps TEA a BELLY

Body Wraps Belly pro štíhlejší bříško

Body Wraps BELLY je set, který obsahuje vše, co je potřeba pro krásně vytvarovaný pas a rychlejší spalování tuku v oblasti břicha. Nošení pásu zároveň ulevuje od bolesti v bedrech, pomáhá prokrvovat svaly a zlepšuje jejich regeneraci a po opakovaném používání přispívá také k úbytku strií. Při kombinování nošení pásu a cvičení dochází k rychlejším výsledkům, ale lze jej nosit i bez sportování. Pás pomůže při tvarování svalů v břišní dutině a k lepšímu držení těla. Je vhodný pro ženy i muže. Set obsahuje: 14denní kúru povzbuzujícího bylinného čaje Body Wraps TEA, prohřívací emulzi pro lepší prokrvení pokožky, korzetový neoprenový pás s bandáží a jídelníček, pitný režim a seznam cvičení. K dostání za 1490 Kč.

Bylinný čaj Body Wraps Tea s povzbuzujícími účinky

Čaj z cesmíny paraguajské, která pomáhá navodit duševní a tělesnou pohodu, vyloučit nadbytečnou vodu z organismu a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Doporučuje se pít až 3x denně před každým hlavním jídlem. K dostání ve variantách pro týdenní až půl roční kúru od 99 Kč.