Odhalte novou limitovanou edici Absolut Uncover, která rozzáří každou party

Absolut vodka uvádí novou limitovanou edici svých lahví. Své legendární tělo zahalila do modrých Absolut třpytek, které dokáží i obyčejnou noc proměnit v nezapomenutelnou party: představujeme vám Absolut Uncover.  

Chcete být králem večírku? Pak se vám to jistě podaří s novou limitovanou edicí Absolut Uncover, která se díky svému blýskavému materiálu stane středobodem každé party. Nečekané možnosti odhaluje již interaktivní obal, na který můžete díky materiálu z otočných flitrů nakreslit jiskrný vzkaz, věnování nebo obrázek. Kreativitě se v Absolut světě meze nekladou.  

„Absolut je známa svým inovativním přístupem k designu. S Absolut Uncover jsme chtěli jít ještě dál a letos jsme si připravili opravdu blyštivé party překvapení. Inspirovali jsme se třpytivou noční oblohou, do které jsme zahalili i novou Absolut Uncover. Vybrali jsme materiál, který podtrhuje to, jaká Absolut vodka je: odvážná, nespoutaná a kreativní,“ říká Dagmar Rychterová, brand manažerka značky Absolut.

Díky svému poutavému designu se lahev hodí nejen na party, ale bude i skvělým dárkem.

Součástí launche je i spolupráce s předním slovenským návrhářem Michaelem Kováčikem, který ve stylu Absolut Uncover představil originální modely inspirované právě novou třpytivou lahví.

V ČR můžete Absolut Uncover Limited Edition zakoupit ve vybraných barech po celé ČR a ve vybraných obchodních řetězcích a na www.prestigeselection.cz.

Na tomto e-shopu pak za cenu 429,- Kč.