Oslava Valentýna se sklenkou čerstvé perlivé vody

Blíží se svátek svatého Valentýna, k jehož oslavě patří dobré pití. A k jeho přípravě nebo jako odlehčující doplněk určitě oceníte sklenku křišťálově čisté vody. Společnost SodaStream vám nabízí řadu designových výrobníků, které vám snadno a rychle pomohou s přípravou čerstvé perlivé vody.

Její domácí přípravou šetříte nejen vlastní síly, ale i výdaje a životní prostředí. Nemusíte tahat těžké balíky vod, platit za ně a kupit množství jednorázových plastových lahví. Navíc si můžete být jistí čerstvostí připravené vody a tím, že nebyla nevhodně skladována. Navíc jsou výrobníky perlivé vody SodaStream vždy designově navržené a stanou se tak ozdobou nejen vaší kuchyně.

Řada výrobníků SodaStream SPIRIT má automatické uchycení lahve, kterou pouze zasunete a nemusíte ji šroubovat. Pouhým stisknutím tlačítka pak připravíte perlivou vodu v takové intenzitě nasycení, na jakou máte zrovna chuť. Výrobník zaujme také čistým vzhledem a zaoblenými liniemi, které z něj činí elegantní doplněk každé kuchyně. Radost na Valentýna si můžete udělat třeba barevnou variantou ve stydlivě růžové.

Kompletní sada obsahuje vedle výrobníku také bombičku s potravinářským CO2 plynem, opakovaně použitelnou nápojovou lahev bez BPA o objemu 1l, dámskou lahev do kabelky 0,5l v barvě výrobníku a 2 originální skleničky SodaStream.

Doporučená cena modelu SodaStream SPIRIT je 2.349,- Kč.

Pokud preferujete metalické barvy, potěší vás model SodaStream JET PREMIUM růžová a zlatá metalická. Limitovaná edice SodaStream Jet Premium v tomto luxusním provedení přitahuje svojí jednoduchostí a líbivě čistými tvary.

Kompletní sada obsahuje výrobník domácí perlivé vody, bombičku s potravinářským CO2 plynem, 1 velkou nápojovou lahev s líbivým potiskem složeným z jemných linek, a navíc dvě masivní designové skleničky s vlnovkovým vzorem o objemu 330ml.

Doporučená cena výrobníku Jet Premium je 1.999,- Kč.