VLASY UPRAVENÉ JAKO OD PROFESIONÁLA

Toužíte mít každý den krásně upravené vlasy, ale bez nutnosti trávit čas u profesionálního kadeřníka? Máme pro vás dobrou zprávu, jde to! Hravě to zvládnete s pomocí kvalitních vysoušečů vlasů od značky BaByliss Paris i z pohodlí domova.

Všechny produkty péče o vlasy od francouzské značky BaByliss Paris jsou inspirovány potřebami profesionálních kadeřníků. Prvotřídní kvalita se odráží ve vysokém výkonu fénů, které ovšem zároveň zohledňují šetrný přístup k ošetřování vlasů. Sortiment zahrnuje luxusní modely vhodné pro profesionální využití i modely vhodné pro domácí péči.

6000E PRO DIGITAL

Profesionální fén PRO DIGITAL představuje unikátní model na trhu. Jeho jednoznačnou předností je velice rychlé vysoušení díky elektricky řízenému digitálnímu motoru (EC), které snižuje tuto dobu až o 32 %. K efektivnímu vysoušení přispívá i 8 nastavení teploty a rychlosti vzduchu, včetně funkce Turbo, která dosahuje rychlosti až 208 km za hodinu. Pro ochranu vlasů je možné využít ionizaci a dokonalou fixaci účesu proud vzduchu o optimální a konstantní teplotě 70 °C. Do výbavy fénu patří vedle difuzéru i dva nástavce. Menší z nich o velikosti 4x75mm je nejužším nástavcem na trhu ideálním pro dokonalý styling. Fén má extra dlouhou životnost motoru 10.000 hodin a záruku 5 let.

Doporučená cena modelu 6000E je 3890 Kč.

Modely 6610DE, 6604WE a D362E představují kvalitní volbu pro domácí využití. Jejich výhodou je nízká hmotnost, takže se vám s nimi bude pohodlně a lehce pracovat. Intenzitu výkonu můžete nastavovat na 6 stupňů, včetně volby studeného vzduchu, která je ideální pro dokončení a zafixování účesu. Všechny modely jsou vybaveny vyjímatelným filtrem a praktickým závěsným očkem, díky němuž pro fén nemusíte hledat speciální úložné místo, ale budete ho mít v koupelně vždy po ruce.

Model D362E je navíc vybaven funkcí Turbo, která urychlí vysoušení okamžitým nastavením maximálního výkonu. Díky vysokému příkonu 2300 W umožňuje extra rychlé vysoušení vlasů a až 25% úsporu energie oproti běžným modelům.

Doporučená cena je 949 Kč.

Modely 6610DE a 6604WE mají profesionální AC motor s dlouhou životností. K jejich výbavě patří i difuzér a úzký tvarovací nástavec 6x75mm, s jehož pomocí hravě vytvarujete požadovaný účes. Oba modely mají navíc tříletou záruku.

Doporučená cena modelu 6610DE je 1190 Kč.

Doporučená cena modelu 6604WE je 990 Kč, nyní je možné fén pořídit za akční cenu 590 Kč.

Ať už si vyberete jakýkoliv z těchto vysoušečů značky BaByliss Paris, podaří se vám s ním upravit účes snadno, rychle, efektivně, a navíc budete maximálně spokojeni.