Zmrzlinovač Sage dokáže rozeznat 12 druhů zmrzliny podle její struktury

K horkým letním dnům zmrzlina neodmyslitelně patří. Měla by nás ochladit, osvěžit, a hlavně dobře chutnat. Poslední podmínku ale rozhodně každá zmrzlina nesplní. Opravdu skvělá „zmrzka“ musí být čerstvá, připravená z kvalitních surovin a mít správné složení. S přípravou opravdu luxusní domácí mražené dobroty vám pomůže zmrzlinovač Sage BCI600, který jako jediný produkt na trhu umí rozpoznat až 12 druhů zmrzliny na základě její struktury!

Sage výrobník zmrzliny The Smart Scoop BCI600 dokáže jako první výrobník zmrzliny automaticky rozpoznat hustotu připravované zmrzliny podle vašeho nastavení a mraženou ji uchovávat až do podávání. Má 12 programů, u nichž spolehlivě rozezná strukturu suroviny. Zaručí tak, že zmrzlina bude nadýchaná a bez krystalků ledu. To ovšem neplatí pro sorbet, s jehož přípravou si přístroj také snadno poradí, stejně jako s mraženým jogurtem či gelatem (krémovou zmrzlinu italského typu). Ta na rozdíl od americké obsahuje minimum vzduchu.

Velkou výhodou zmrzlinovače The Smart Scoop je, že jeho součástí je kompresor. Díky němu odpadá nutná příprava s namrazováním nádoby či přidáváním ledu a konečným zamrazením v lednici. Sage BCI600 vše zvládne sám. Na výběr dává mezi automatickým a manuálním režimem od 5 do 180 min. Dokáže také uchovat vyrobenou zmrzlinu v chladu až 3 hodiny a zmrazit ji až na mínus 30 °C pro další uchovávání. Ovládání je intuitivní a zobrazuje se na podsvíceném LCD displeji je vybaven funkci PRE-COOL vychlazení až na -30 C před použitím.

Kontrola přípravy je možná přes průhledné víko, které zároveň umožňuje přidávání dalších ingrediencí, jako třeba oříšků nebo sekané čokolády.

Už se vám sbíhají chutě? Pokud ano, tak neváhejte a vydejte se vstříc sladkým dobrotám. Receptů na vynikající zmrzlinu je bezpočet a fantazii se meze nekladou.

Inspiraci od nás najdete na https://www.sagecz.cz/recepty/jahodova-zmrzlina

Doporučená cena BCI600 je 8 490,- Kč.

Charakteristika a vlastnosti:

Výrobník zmrzliny s kompresorem
Vyroben ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli
Ekologická chladící kapalina R134A
Příkon 200 W
Rozměry (š×h×v): 39 × 26 × 23 cm
12 programů nastavení struktury
Funkce uchování v chladu až na 3 hodiny
Vychlazení až na -30 °C před použitím
LCD displej s elektronickým ovládáním modře podsvícený
Průhledné víko pro kontrolu a snadné přidání surovin
Vyjímatelná nádoba bez nutnosti namrazování v mrazničce
Možnost výběru mezi automatickým a manuálním režimem od 5 do 180 min

Příslušenství:

1 l nádoba na zmrzlinu nebo sorbet
Vyjímatelná lopatka
Čisticí kartáč