Co začalo jako slovní rozepře kvůli vrácení peněz při nočním nákupu občerstvení na benzince, nakonec přerostlo ve fyzický útok. Pražská policie zasahovala 20. června na čerpací stanici Orlen v Argentinské ulici kvůli potyčce mezi obsluhou a zákazníky. Na případ upozornil příspěvek na síti X. Podle něj zaměstnanci stanice uráželi zákazníky ukrajinského původu a fyzicky je napadli.